DO GÓRY

Co oferujemy?

Wspieramy przy tworzeniu oprogramowania i obsłudze infrastruktury IT. Naszymi partnerami są zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże firmy. Działamy transparentnie. Kompleksowo prowadzimy cały proces: od planowania i specyfikacji, przez ciągłe nadzorowanie, aż po programowanie i testowanie.

Planowanie i specyfikacja

Wybieramy optymalne rozwiązania IT, oraz rozplanowujemy prace projektowe dla poszczególnych zadań, tworzymy specyfikację.

Programowanie i testowanie

Realizujemy założenia ustalone w specyfikacji. Jest to właściwy etap budowania aplikacji ściśle związany z założonym wcześniej planem i następnie sprawdzamy poprawność działania oprogramowania lub aplikacji.

Utrzymanie

Nadzorujemy poprawność funkcjonowania projektu. Cały czas dostosowujemy produkt do indywidualnych wymogów partnera.

Wrocław

Wrocław pod względem liczby zatrudnionych programistów plasuje się w czołówce polskich miast zaraz za Warszawą. To miejsce, które wybierają globalni gracze, tacy jak Atos, Dolby, Capgemini, IBM, Nokia, Opera Software czy Tieto, a także firmy polskie – PGS Software, REC Global, SMT Software, Sygnity czy Yuma, a także AWSM Systems. 

Wykwalifikowani pracownicy

To, co przyciąga graczy z sektora IT, to dostępność wysoko wykwalifikowanych pracowników. Obecnie w mieście znajduje się ponad 120 tysięcy studentów, a na potrzeby branży IT kształci aż dziewięć wrocławskich szkół wyższych. Jesteśmy trzecim największym ośrodkiem akademickim w kraju, a Politechnika Wrocławska to obok Politechniki Warszawskiej najlepsza uczelnia techniczna.

Ośrodek akademicki

Jesteśmy trzecim największym ośrodkiem akademickim w kraju, a Politechnika Wrocławska to obok Politechniki Warszawskiej najlepsza uczelnia techniczna.

Innowacyjne miasto

Rozwój i innowacyjność sektora IT ma strategiczne znaczenie dla wzrostu gospodarczego miasta, dlatego też Wrocław staje się coraz bardziej znaczącym „software housem” Europy Środkowej. Tutejsze firmy z branży IT specjalizują się w produkcji oprogramowania, usługach, wdrożeniach i konsulting IT oraz sprzedaży oprogramowania.

Wyspecjalizowane środowisko

Specjalizacją wrocławskich firm z branży IT jest produkcja oprogramowania, usługi, wdrożenie i konsulting IT, i  sprzedażą oprogramowania. 

Wydarzenia branżowe

We Wrocławiu organizowanych jest sporo wydarzeń branżowych, skierowanych do pracowników sektora IT lub osób, które dopiero chcą zacząć karierę. To m.in. konferencje code::dive i WROC# czy programy My Future in Technology lub Wrocław does IT. Nie brakuje też mniejszych, organizowanych cyklicznie wydarzeń, jak SQL Day, LiveChat Hackathon czy Geek Girls Carrots.– ITea&Coffee.

AWSM Systems Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 13,
50-048 Wrocław
NIP 8971852483
REGON 369568157

tel. +48 71 30 87 900

 

AWSM Systems Sp. z o.o. Sp. K. 
ul. Piłsudskiego 13, 
50-048 Wrocław 
NIP 8971852661
REGON 369593511

tel. +48 71 30 87 900

Chcesz dołączyć?

Pozostaw kontakt (telefon, email, adres social media itd.) i poczekaj na bardzo szybki feedback!