DO GÓRY

Dołącz do zespołu AWSM Systems 

Jesteś zainteresowany pracą u nas, prześij swoje CV , a my skontaktujemy się z Tobą.

 Nasz międzynarodowy zespół składa się z 30 ekspertów IT,
od programistów, po testerów i analityków biznesowych.  
 
 
Doceniamy Twoje umiejętności i wspieramy w dalszym rozwoju.
Kursy, szkolenia - pomożemy Ci pogłębić Twoją wiedzę. 
 
 
 
Model nearshore pozwala na współpracę z wyspecjalizowanymi
partnerami zagranicznymi. 

Jesteśmy wrocławskim software housem, a nasze biuro to miejsce, w którym codziennie spotykają się fantastyczni ludzie z pasją. Od 10 lat wspieramy głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, oferując im rozwiązania informatyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Każdy projekt traktujemy z rzemieślniczym, pełnym pasji zacięciem. Mamy silnych zagranicznych partnerów i rozwojowy produkt. Pracujemy na nowoczesnych technologiach (Java, Angular, SQL, Spring, OR-Mapping, J2EE, Webservice, svn, Oracle, Postgres, DB2) i metodologiach (RUP, Scrum, XP, Kanban).

czytaj więcej

Z kim pracujemy?

Od początku istnienia firmy pracujemy w modelu nearshor i realizujemy wszystkie projekty z dużym zaangażowaniem. Jesteśmy dumni z bycia partnerem naszych zagranicznych klientów. Od blisko 8 lat współpracujemy z msg-Group, która pracuje dla wiodących firm ubezpieczeniowych w krajach regionu DACH. Wspieramy przy tworzeniu oprogramowania i obsłudze infrastruktury IT. Działamy elastycznie, dopasowując swoją ofertę zarówno do małych jak i średnich firm.

Relacje biznesowe

Pracując z klientem, zależy nam na budowaniu długotrwałego i stabilnego partnerstwa, a nie tylko na  jednorazowej współpracy. Nasze relacje oparte są na zaufaniu i przejrzystości oraz na zrozumieniu i analizie potrzeb naszych partnerów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbając o najwyższą jakość, precyzję i staranność w realizowaniu powierzonego nam zadania.

Usługi

Jako eksperci  oferujemy kompleksowe usługi, takie jak analiza istniejących rozwiązań, doradztwo informatyczne, wdrożenie, integracja, rozwój i wsparcie powdrożeniowe. Wykorzystując następujące technologie: Java, JSF, Spring, Web Services (SOAP, WSDL), SQL wspieramy dalszy rozwój naszych klientów.

Oferujemy

Indywidualną analizę potrzeb
Kompleksowe rozwiązanie
Sprawną realizację projektów
Wsparcie na każdym kroku
Rozwój istniejących rozwiązań informatycznych.

Praca w trybie Nearshoring

Jesteśmy dumni z bycia partnerem naszych zagranicznych klientów. Oprócz kompetencji technicznych przywiązujemy dużą wagę do komunikacji, dlatego każdy z naszych pracowników mówi po niemiecku.

 

AWSM Systems Sp. z o.o.        
ul. Piłsudskiego 13, 
50-048 Wrocław 
NIP 8971852483
REGON 369568157
Wysokość kapitału zakładowego 104 150,00 złtel. +48 71 30 87 900

 

 

Chcesz dołączyć?

Pozostaw kontakt (telefon, email, adres social media itd.) i poczekaj na bardzo szybki feedback!