DO GÓRY

Znajdź wymarzoną pracę, w której możesz być sobą.

Bądź AWESOME - bądź niesamowity.

Zespół

Wierzymy w to, że samodzielność wyzwala kreatywność. Naszych pracowników traktujemy indywidualnie. Cenimy różnorodność.
Idea icon

Specjaliści

Zatrudniamy java developerów, analityków biznesowych i testerów.
Idea icon

Partnerstwo

Ściśle współpracujemy z zagranicznymi partnerami - msg nexinsure ag.

Jesteśmy software housem z miasta neonów. Nasze biuro to miejsce, w którym codziennie spotykają się fantastyczni ludzie z pasją. Różnorodni. Fani sportu, górskich wędrówek, spontanicznych podróży, pasjonaci psów i kotów, miłośnicy Wrocławia. Lubimy ze sobą być. Każdy projekt traktujemy z rzemieślniczym, pełnym pasji zacięciem. Mamy silnych zagranicznych partnerów i rozwojowy produkt. Pracujemy na nowoczesnych technologiach (Java 8, SQL, Spring, OR-Mapping, J2EE, Webservice, svn, Oracle, Postgres, DB2) i metodologiach (RUP, Scrum, XP, Kanban).

czytaj więcej

Co oferujemy?

Wspieramy przy tworzeniu oprogramowania i obsłudze infrastruktury IT. Działamy elastycznie, dopasowując swoją ofertę zarówno do firm małych i średnich, jak i dużych. Działamy transparentnie. Planujemy, programujemy, testujemy i implementujemy.

Planowanie i specyfikacja

Wybieramy optymalne rozwiązania IT, oraz rozplanowujemy prace projektowe dla poszczególnych zadań, tworzymy specyfikację.

Programowanie i Testowanie

Realizujemy założenia ustalone w specyfikacji. Jest to właściwy etap budowania aplikacji ściśle związany z założonym wcześniej planem i następnie sprawdzamy poprawność działania oprogramowania lub aplikacji.

Utrzymanie

Nadzorujemy poprawność funkcjonowania projektu, ustosunkowując się do indywidualnych wymogów Klienta.

Praca w trybie Nearshoring

Od wielu lat z powodzeniem zdobywamy doświadczenie w zdalnej realizacji projektów, co umożliwia nam doskonała znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

ul. Piłsudskiego 13, 50-048 Wrocław tel. +48 71 3747231

Chcesz dołączyć?

Pozostaw kontakt (telefon, email, adres social media itd.) i poczekaj na bardzo szybki feedback!